08 листопада 2023

У рамках організації практичної підготовки за освітніми програмами спеціальностей «Менеджмент», «Економіка», «Маркетинг», «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок», а також реалізуючи проект взаємодії між університетом та бізнес-спільнотою задля обміну знаннями та досвідом, Центр фахових студій економічного факультету МЕГУ продовжує осінній цикл гостьових лекцій для здобувачів освіти.
Новини
Сьогодні в середу 08.11.2023 р. відбулася гостьова лекція стейкхолдера освітніх програм економічного факультету, голови циклової комісії управління та адміністрування ВСП «Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП», к.е.н., доцента Ірини Боднарюк, на тему: «Історія шахрайства з грошима: від фальшивомонетництва до кібершахрайства», під час якої розглядались ключові аспекти еволюції грошей та їх підробок від сивої давнини до сьогодення.
Лекторка розкрила ключові аспекти еволюції грошей, звернувши увагу на їх роль у розвитку суспільства, а також технологічних змін, що вплинули на удосконалення методів шахрайства. Учасники заходу змогли дізнатися про економічні та культурні виміри цього питання, а також про способи боротьби з грошовими злочинами.
Новини
Під час доповіді присутні мали можливість поставити лекторці питання та поділитись особистим досвідом знайомства з шахрайськими діями щодо власних грошей і способами їх уникнення. Лекція виявилася надзвичайно цікавою та пізнавальною для усіх присутніх.
Колектив економічного факультету висловлює щиру подяку пані Ірині за її відмінну презентацію та стимулюючий діалог в напрямку розширення наших знань про історію грошей та боротьбу з шахрайством.