08 травня 2023

06 травня 2023 року на базі Reikartz Bergshloss Rivne, відбувся фінальний етап  ІТ марафону, в якому прийняли участь здобувачі вищої освіти факультету кібернетики МЕГУ.

факультет кібернетики

Відокремлений структурний підрозділ «Рівненський фаховий коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України» об’єднав навчальні заклади України, ІТ компанії та соціальні служби з метою розробки ефективних рішень переобладнання місць проживання внутрішньо переміщених осіб за допомогою ІТ рішень.

факультет кібернетики

Для представлення проєкту студенти факультету кібернетики МЕГУ створили Landing page, продемонстрували свої результати та інтегрували проєкт на сайт.

факультет кібернетики

Для моделювання цифрового дизайну інтер’єру команди використовували графічні редактори: ArchiCAD, Sweet Home 3D, IKEA Online Room Planner, Google Sketchup, Home Plan Pro, Auto Cad, 3D Max, Room Arranger, Roomtodo, Roomstyler, Roomle, Photo Measure Line, HomeStyler Interior Design, Havenly, Planner 5D.