09 травня 2023

На факультет журналістики завітала із майстеркласом власний кореспондент телеканалу «1+1» у Рівненській області, випускниця факультету журналістики МЕГУ Анна Махно.
Журналістка поділилася історіями з професійного життя, спонукала студентів сміливо цікавитися подробицями фаху та із задоволенням відповідала на їх запитання. Також надала можливість першокурсникам і другокурсникам спробувати себе на місці журналістів, які готують свій сюжет. Не обійшлося і без порад, настанов, роз'яснень базової термінології, що неабияк допоможе в майбутньому. Все це супроводжувалося дружньою атмосферою, тому ця зустріч стала пам'ятною і надзвичайно корисною.

Анна Махно

Щиро дякуємо Анні за чудово проведений час та корисні поради нашим студентам.

Нагадаємо, що зустріч відбулася у рамках циклу зустрічей «Кузня професії від випускника», що кілька років тому започаткували на факультеті журналістики.