08 грудня 2021

“Cinema is a matter of what's in the frame and what's out”
( Martin Scorsese)

Тематична лекція-квест англійською мовою, присвячена світовому мистецтву кінематографа, відбулася наприкінці навчального семестру для здобувачів вищої освіти 2 курсу ОП «Мова і література (англійська)»  та  3 курсу ОП «Українська мова і література».
У кожного з нас є улюблений фільм, серіал, який ми залюбки переглядаємо не тільки рідною мовою, і не один раз, насолоджуючись грою акторів, спецефектами та можливостями сучасного кінематографу. Усе це стало можливим завдяки винаходу кінетоскопа Томаса Едісона, який є родоначальником кінематографії. Цей пристрій призначався для індивідуального перегляду 20-секундних фільмів через окуляр. Саме цей винахід був удосконалений братами Люмьєр таким чином, щоб перегляд фільму міг відбуватись колективно.

lkj

Варто зазначити, що перегляд фільмів іноземними мовами – ефективна методика вдосконалення  та вивчення нового лексичного матеріалу з іноземної мови.
Студенти спеціальностей «Мова і література (англійська)»  та  «Українська мова і література» взяли активну участь у практичній частині лекції, яка була змістовною, потребувала не лише практичної підготовки з іноземної мови, а й здатності логічно мислити. Здобувачі вищої освіти приємно вразили знаннями іноземних мов, тематики кіномистецтва, швидкістю виконання попередньо непідготовлених завдань.

;lk

Учасники лекції – студенти та викладачі кафедри романо-германської філології - змогли на мить відчути сутність творення історії кінематографу. Заняття з англійської мови проведене доц. кафедри романо-германської філології Гришковою Н.В., доц. Зощук Н.В. спільно з відділом «Window on America» (РОУНБ).