01 листопада 2021

1 листопада студенти ОП 014 Середня освіта. «Мова і література (англійська)» та Window on America 🇺🇸 не залишились осторонь свят, що відзначаються у світі 1 листопада - День Всіх Святих, та напередодні 31 жовтня — Геловін. Наймасштабніші святкування проходять у США, Канаді, Великій Британії та Ірландії, однак його також відзначають у багатьох країнах cвіту.

листопадеві дні

Спільний захід, присвячений історії, традиціям і символіці святкування Геловіна відкрив щорічні Листопадові дні історико-філологічного факультету.

хелловін

В Україні Геловін щороку набуває більшої популярності. Одночасно з ним згадується і його слов'янський аналог, який також відзначався з 31 жовтня на 1 листопада — Велесова ніч. У цей день було прийнято згадувати хороші речі про своїх померлих родичів, ставити свічку, аби їх душа знайшла дорогу додому та залишати на вулиці чи на підвіконні частування для предків.