06 лютого 2023

У понеділок 6 лютого на кафедрі  загальної педагогіки та дошкільної освіти було проведено попередній захист кваліфікаційних робіт ступеня вищої освіти "магістр" спеціальності 012 Дошкільна освіта. Наукові керівники студентів д.пед.н., проф. Марчук О.О., к.пед.н., доц. Борова В.Є., к.пед.н., доц. Мельничук Л.Б., к.пед.н., доц. Пагута Т.І. прозвітували про якість написання кваліфікаційних робіт. Завідувач кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти к.пед.н., доц. Мельничук Л.Б. акцентувала увагу присутніх на особливостях представлення наукових робіт на захисті та ознайомила із підготовкою супровідної документації. Науковцями кафедри загалом було зазначено високий рівень підготовки поданих кваліфікаційних робіт студентів-магістрантів, які досліджують специфіку роботи в закладах дошкільної освіти.

захист попередній