24 травня 2023

У середу 24 травня 2023 р. студенти третього курсу педагогічного факультету спеціальності 012 «Дошкільна освіта» (бакалавр) разом із професором кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти Марчук О. О. відвідали Рівненський обласний краєзнавчий музей.

музей

Це допомогло краще осмислити змістовий матеріал навчальної дисципліни «Методика національно-патріотичного виховання дітей в ЗДО». Під час екскурсії студенти  побували у відділі «Етнографія», де побачили речі побуту, землеробські знаряддя, національний одяг мешканців Полісся.

музей

Екскурсія була цікава й пізнавальна, студенти переконалися у позитивному та вагомому впливі освітнього простору музею на відвідувачів.  Майбутні вихователі також обговорили методику проведення подібних заходів із вихованцями ЗДО.