26 листопада 2021

МЕГУ ім.. акад.. Степана Дем’янчука було нагороджено сертифікатом відмінності та листом подяки за спів організацію міжнародного проекту.

Нагадуємо, що МЕГУ ім.. акад.. Степана Демянчука був співорганізатором міжнародного проекту «Літня польова школа: Гірські екосистеми і Управління Ресурсами», координатор якого виступив вуз-партнер «Grasspoorts Institute» (Монреаль, Канада).

До проекту долучилося понад 400 спеціалістів з Австрії, Швейцарії, Румунії, Бельгії, Німеччини, Італії, Індії, Канади, Філіппін, Непалу та України. Виступи провідних науковців світу відбувалися впродовж 9 днів (19.09-28.09.2021). Засідання проходили за окремими науковими напрямками, серед яких: гірські системи та зміни клімату, управління річковими басейнами в горах, вплив господарської діяльності на гірські екосистеми, збереження біорізноманіття, гірські конвенції та їх ефективність, сталий туризм та біорізноманіття.

ждлорп

До проведення заходу долучилися працівники кафедри географії і туризму та міжнародно-проєктного відділу університету.