07 січня 2024

Приватний вищий навчальний заклад «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем'янчука» підписав Договір про партнерство та співробітництво з Харківським національним педагогічним університетом імені Г. С. Сковороди

У підписанні Договору взяли участь ректор ПВНЗ «МЕГУ імені академіка Степана Дем’янчука» Віталій Дем’янчук та ректор ХНПУ імені Г. С. Сковороди Юрій Бойчук.

Підписання договору

Договір передбачає науково-освітню співпрацю ПВНЗ «Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука» та Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди між науково-педагогічними працівниками і студентами, участь у спільних інноваційних проєктах, видання публікацій у наукових збірниках, підвищення кваліфікації,  стажування та академічну мобільність.

Підписання Договору спрямовано на досягнення плідної науково-освітньої співпраці обох закладів вищої освіти, взаємну зацікавленість у розвитку освітнього та інноваційного потенціалу студентської молоді з метою підготовки висококваліфікованих конкурентоспроможних  фахівців.