29 березня 2023

В результаті ділових переговорів з іспанськими колегами було підписано Угоду про партнерство та співробітництво між представниками МЕГУ та Університету Барселони.

Предметом зустрічі було обговорення спільних напрямків діяльності в галузі освіти та науки. Зокрема обговорили можливості академічної мобільності для викладачів та студентів. Сторони керуються взаємною зацікавленістю в спільному розвитку наукового та інноваційного потенціалу. Співпраця буде здійснюватися на основі рівноправності, взаємної вигоди, чесного ділового партнерства, а також підтримки взаємних ділових контактів.

Зустріч

Сторони домовилися:

-          брати участь у спільних наукових та інноваційних проєктах, спрямованих на вирішення актуальних проблем, які становлять спільний інтерес сторін у галузі освіти і науки;

-          надавати одна одній технічну та консультативну допомогу та взаємні послуги;

-          здійснювати обмін інформацією необхідної для спільної діяльності сторін;

-          сприяти підвищенню кваліфікації працівників та підготовці наукових кадрів, у тому числі, навчанню (стажуванню) студентів, аспірантів та стажуванню науково-педагогічних працівників;

-          здійснювати інші види спільної діяльності;

Цілями та умовами договору є досягнення та реалізація двохсторонніх можливостей співпраці на основі взаємної підтримки та партнерських відносин.

Університет Барселони – це найбільший та найстаріший університетів Каталонії. Заснований у 1450 році. Входить до 200 найкращих вищих навчальних закладів світу, розташовується на 6-й позиції в рейтингу найкращих університетів Іспанії. Щороку університет видає близько 10 тисяч дипломів бакалавра та присуджує 400 докторських ступенів.