18 грудня 2023

На Рівненщині усі державні послуги для ветеранів та різні види допомог стають комплексними. Загалом 18 органів центральної влади дотичні до ветеранської політики.

Про це йшлося під час регіонального спортивно-ветеранського форуму, який було організовано Рівненською ОДА спільно з облрадою.

Серед спікерів - володар титулу «Найсильніша людина світу» Василь Вірастюк, який презентував досвід спортивно-ветеранської роботи в регіонах України.

«Головну роботу сьогодні виконують наші воїни на фроті. А наше завдання -  забезпечити достойну підтримку та умови для тих, хто повертається додому. Ніхто не є байдужим, коли мова йде про ветеранів», - сказав в.о. голови РівнеОДА Сергій Подолін.

Презентували можливості реінтеграції для захисників і членів їхніх сімей на Рівненщині, зокрема у сферах медичної та фізкультурно-спортивної реабілітації.

Також обговорили напрямки для реалізації себе у суспільстві шляхом отримання нових професій та компетентностей для започаткування або розвитку власної справи за підтримки державних програм.

ЗФКіС

Крім цього, під час форуму відбулось підписання меморандуму про співпрвцю між Рівненською ОДА та Федерацією стронгменів України.

У межах заходу представили мобільний додаток для ветеранів війни «TRENVET», розроблений громадськими організаціями «Федерація стронгмену України» та «Звитяга Нескорених» за підтримки Українського ветеранського фонду.

ЗФКіС

Наш університет на форумі представляв декан факультету ЗФКіС доц.Коваль В.В.

Джерело: https://www.rv.gov.ua/news/na-rivnenshchyni-vidbuvsia-sportyvno-veteranskyi-forum