02 червня 2021

В рамках профорієнтаційної роботи університету та угоди про співпрацю між закладами освіти, завідувач кафедри романо-германської філології доц.Будз І.Ф. провела тренінги «TOEFL iBT: Academic Writing», приурочені до Днів науки в Обласному науковому ліцеї м.Рівне.

thd

Який міжнародний іспит на підтвердження рівня англійської мови обрати, на які переваги іспиту TOEFL iBT звернути увагу та які особливості академічного письма слід врахувати - вирішували сьогодні на тренінгах учні 9 та 10 класів. Тематика тренінгів викликала жвавий інтерес у ліцеїстів, що сприяло ефективній роботі під час заходу.

yuki

МЕГУ ім. акад. С.Дем’янчука запрошує всіх бажаючих скласти пробний іспит TOEFL IBT. Адже пробний тест дає можливість оцінити рівень готовності до здачі тесту з англійської мови, ознайомитися зі структурою іспиту, послухати коментарі викладача щодо допущених помилок на пробному іспиті. Детальну інформацію про міжнародні іспити ESOL, ECL та пробні іспити TOEFL iBT та IELTS можна отримати на нашому сайті: https://www.megu.edu.ua/uk/mizhnarodni-movni-testi/

jhg