20 вересня 2022

Цей навчальний рік у Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка Степана Дем’янчука розпочали з лекції на тему: «Ми - українці: честь і слава незламним!». Лекцію  провели кращі науковці університету: доктор педагогічних наук, доцент, професор кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти Оксана Марчук, кандидат історичних наук, доцент, завідувачка кафедри історії Наталія Лопацька та кандидат педагогічних наук, доцент кафедри історії Андрій Левдер.

Лекція

Розпочинаємо навчання у непростий час надскладних випробувань українського народу, в умовах воєнного стану, коли українці повинні проявити свої кращі криси, згуртованість, мужність, що необхідні для збереження державності. Акцентували увагу на дусі українського козацтва, що переданий в творах класиків української літератури, аналізували особливості здійснення національно-патріотичного виховання в сьогоднішніх закладах освіти, внесок академіка Степана Дем’янчука в становлення та розвиток педагогіки миру.  Зауважили також про козацькі битви,  діяльність відомих борців за незалежність та свободу, які віддали своє життя за ідею створення української державності.

Лекція

Лекції доповнили відомими патріотичними піснями, переглядом відеороликів про боротьбу за незалежність,  досягненнями відомих українців у різних сферах, дискусійними запитаннями.

Українці – нащадки славного козацького роду, ми сильні і незламні духом, пам’ятаємо незламних героїв, бажаємо миру і перемоги та віримо в ЗСУ.