14 травня 2020

14 травня 2020 р. на базі факультету кібернетики МЕГУ відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні тенденції в математичному моделюванні і його програмному забезпеченні».

В роботі конференції прийняли участь: Технічний університет в Кошице (Словаччина), Краківська Академія імені Анджея Фрича Моджевського (Польща), Барановицький державний університет (Білорусь), Національний університет «Львівська політехніка» (Україна), Академія європейської освіти (Грузія), Університет Прикладних Наук імені Яноша Кодолані (Угорщина), Рівненський державний гуманітарний університет (Україна), Національний технічний університет «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (Україна), Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (Україна), Мала академія наук учнівської молоді при Рівненській обласній державній адміністрації (Україна).

Доповіді стосувалися як наукової тематики з математичного моделювання та інформаційних технологій, так і новітніх технологій з забезпечення освітнього процесу.