19 травня 2022

Сьогодні до нашого університету завітали щирі друзі та закордонні партнери – Властімір Віцена, професор, ректор Університету політичних та соціальних наук (Чехія) та Йозеф Затько, професор, президент Інституту Подальшої Освіти (Словаччина).

словадчина

Основна мета візиту полягає у обговоренні основних напрямків налагодження співпраці в освітній та науковій сферах. Також під час перебування у стінах МЕГУ поважні гості мають намір погодити питання щодо організації спільних міжнародних конференцій. Планується узгодження спільної організації наукової конференції з журналістики в рамках проєкту DESTIN, до якого ще у 2018 році долучився факультет журналістики МЕГУ.

словадчина

Ще одним напрямом роботи гості ставлять перед собою відкриття нових можливостей для науково-педагогічних працівників публікувати наукові статті у європейських та міжнародних виданнях, що активно використовують у своїй роботі науковці Університету політичних та соціальних наук та Інституту Подальшої Освіти.

словадчина

Раді вітати колег та справжніх друзів у стінах МЕГУ!!!