20 травня 2021

Сьогодні у Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка Степана Дем`янчука урочисто розпочали Міжнародний студентський форум «Так! Здоровому та активному способу життя». Із вітальними словами до студентів звернулися президент МЕГУ, доктор педагогічних наук, професор Анатолій Дем`янчук; ректор МЕГУ, доктор юридичних наук, професор Віталій Дем`янчук; заступник голови Рівненської ОДА Сергій Гемберг; начальник управління молодіжної політики та спорту департаменту розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту Рівненської ОДА Віталій Ліпський; начальник управління освіти і науки Рівненської ОДА Петро Коржевський; начальник управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради Богдан Турович, президент Європейського інституту безперервної освіти, директор Східноєвропейського агентства розвитку професор Йозеф Затько; віце президент Європейського інституту безперервної освіти Тетяна Букорос; заступник ректора з інвестиційно-інноваційної діяльності Максим Волович та голова студентської ради університету Юлія Савчук.

ret

Усі спікери привітали студентство із чудовою ініціативою та побажали вдалого й активного форуму. Наголосили на тому, як важливо бути ініціативними та долучатися не лише до власне навчальних занять, але й наповнювати студентське життя яскравими подіями за межами аудиторій.

eeee

Цьогоріч форум триватиме до кінця тижня, а більшість заходів відбуватиметься на природі задля дотримання карантинних норм.