21 травня 2021

У рамках реалізації проєкту DESTIN «Журналістська освіта задля демократії в Україні: розробка стандартів, доброчесність і професіоналізм» сьогодні на факультеті журналістики відбувся День відкритих дверей за участю представників європейських закладів вищої освіти (Велика Британія, Австрія, Данія).

Також до зустрічі долучилися учні випускних класів разом із керівниками з профорієнтаційної роботи.

fd

Присутні отримали вичерпну інформацію щодо проведення вступної кампанії та можливостей вступу до нашого університету.

io;/

Детально розглядалося питання наявності бажаних спеціальностей та можливості працевлаштування. Учні цікавилися наявністю гуртожитків та студентського самоврядування, а також особливостями програми навчальної мобільності та стажування за кордоном.