08 квітня 2024

Викладачі кафедри української мови представили здобувачам вищої освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності: 014 Середня освіта (українська мова і література) вибіркові дисципліни: «Польська література XIX поч. XXI ст.»; «Теорія і практика редагування»; «Риторика»; «Українська мова науки, аналітичної сфери»; «Функціональна граматика»; «Соціололінвістика», «Академічне письмо», «Історія українського літературознавства» та ін. Студенти 1, 2 3 курсів мали можливість ознайомитися з анотаціями та силабусами навчальних курсів, які пропонуються для вибору у відповідних семестрах. Окремі дисципліни були запропоновані у формі мультимедійних презентацій (доц. Саркісова, проф. Л. Овдійчук).

Вибіркові дисципліни ІФФ

Доц. Л. Овдійчук репрезентувала на вибір з переліку професійної підготовки авторський курс «Теорія і практика контекстного аналізу художнього твору» у формі перевиданого в електронному форматі посібника. Ця навчальна книга розміщена в електронній бібліотеці університету. URL:  https://dspace.megu.edu.ua:8443/jspui/handle/123456789/4197

Гарант освітньої програми, декан історико-філологічного факультету Таміла Груба у своїх виступах під час презентацій наголошувала на важливості вибіркових дисциплін у посиленні фахової компетентності, зокрема у формуванні навичок комунікації, креативності, толерантності, емпатії, здатності логічно і системно мислити".

Завідувачка кафедри Л. Овдійчук ознайомила студентів із алгоритмом вибору дисциплін на сайті дистанційного навчання.

Вибіркові дисципліни ІФФ

Використовуючи алгоритм, студенти 1-3 курсів обрали для вивчення у 3-8 семестрах освітні компоненти з переліку професійної підготовки та з переліку університету.