22 березня 2024

Вийшла друком нова монографія: «Адміністративно-правовий механізм взаємодії суб’єктів сектору безпеки й оборони щодо забезпечення національної безпеки: питання теорії та практики», що підготовлена завідувачкою кафедри кримінально-правових та адміністративно-правових дисциплін, академіком, доктором філософії у галузі права, доцентом Наталією Деревянко у співавторстві із, кандидатом юридичних наук, доцентом, академіком Академії адміністративно-правових наук України Андрієм Боровиком та кандидатом юридичних наук Андрієм Варховим.

Книга юридичного факультету

У монографії запропоновано нове розв’язання наукового завдання щодо детермінації адміністративно-правового механізму взаємодії суб’єктів сектору безпеки й оборони під час забезпечення національної безпеки з уточненням окремих особливостей, які впливають на його життєздатність в умовах сучасного безпекового середовища України. У результаті зроблено висновки, які можуть мати як теоретичне, так і практичне значення.