03 березня 2023

Сьогодні студенти та викладачі нашого університету зустрілися із Михайлом Ковальчуком, бойовим медиком, фахівцем з фізичної реабілітації, випускником МЕГУ. Співорганізаторами заходу виступили відділ організаційно-виховної роботи, соціальних питань й розвитку МЕГУ та Асоціація випускників університету. Зустріч відбулася у рамках реалізації проєкту Школа лідера.

Випускник розповів про свій професійний шлях та власну наполегливість у тому, щоб реалізувати себе як фахівець.

Зустріч

Звісно ж, не змогли оминути й питання особливостей роботи бойового медика. Найважчим було пояснення військовим стандартів роботи в умовах бойових дій саме з урахуванням специфіки війни в нашій державі станом на зараз. Детально розповів пан Михайло і про алгоритми допомоги пораненим на полі бою.

Студентів цікавили питання реабілітації військових після нашої перемоги та позиції гостя щодо можливостей її реалізації. Вичерпно обговорили етапи реабілітації військових, що були визволені з полону. Не закінчувалися й питання щодо побуту військових та ситуацій з практики.

Не забули й про університетські спогади, які гість згадував із посмішкою та теплотою.