24 листопада 2023

На черговому засіданні навчально-методичної комісії розглядалося питання про особливості організації освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання та аналізу стану навчально-методичного забезпечення навчальних дисциплін у системі MOODLE. Присутні слухали заступника начальника ВКНСзЕДФ Наталію Далюк, яка доповіла, що працівниками відділу було проведено моніторинг забезпеченості освітніх компонентів здобувачів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти усіх факультетів дистанційними курсами в системі MOODLE, а на початку листопада на кафедрах працювали комісії, які перевіряли змістове наповнення дистанційних курсів

НМК

По цьому питанню виступили керівники моніторингових груп з кожного факультету, які інформували  присутніх про стан навчально-методичного забезпечення навчальних дисциплін у системі MOODLE. Пропозиції доповідачів та виступаючих звелися до того, що необхідно доповнити дистанційні курси підручниками авторів МЕГУ та посиланнями на електронні підручники, які є у вільному доступі в Інтернеті, а також  мультимедійним контентом. Зауважили й необхідність завершити роботу над дистанційними курсами, які викладаються у 2 семестрі.

НМК

Начальник навчальної частини Лариса Ілюк доповіла, що подання деканів факультетів щодо затвердження списку голів екзаменаційних комісій здобувачів вищої освіти другого рівня (магістерського) сформовані у список голів атестаційної комісії, було запропоновано подати на розгляд та затвердження Вченою Радою університету.