25 грудня 2022

23 грудня 2022 року проректор з наукової роботи Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука, кандидат юридичних наук, професор, академік Академії адміністративно-правових наук Андрій Боровик спільно з завідувачем кафедри кримінально-правових та адміністративно-правових дисциплін, доктором філософії в галузі права, доцентом, академіком Акалеміі адміністративно-правових дисциплін Наталією Деревянко прийняли онлайн участь у роботі ІІ Міжнародної науково-практичної конференції: «Морська безпека Балто-Чорноморського регіону: виклики та загрози».

Конференція

Організатором конференції виступив Одеський державний університет внутрішніх справ та інші провідні наукові заклади країни.

конференція

Робота конференції проводилась за 15 різними напрямами. Андрій Боровик та Наталія Деревянко прийняли активну участь під час роботи секції: «Роль правоохоронних органів у забезпеченні морської безпеки».

конференція