28 січня 2022

Днями відомим видавничим домом «Гельветика» видано навчальний посібник: «Запобігання потрапляння у місця позбавлення волі заборонених предметів: кримінологічні та кримінально-виконавчі засади», підготовлений професорами кафедри кримінально-правових та адміністративно-правових дисциплін Боровиком А.В., Богатирьовим І.Г., доцентами Деревянко Н.З., Микульцем В.Ю. спільно з професорами Національного юридичного  університету імені Ярослава Мудрого, суддями

Нова книга

До колективу авторів посібника також долучився екс-Генеральний прокурор України - Махніцький О.І. та екс член ЦВК України, яка детально займається вказаною проблематикою Махніцька К.Г. Викладений у навчальному посібнику матеріал присвячений комплексному дослідженню кримінологічних та кримінально-виконавчих засад запобігання потраплянню в місця позбавлення волі заборонених предметів, наведено міжнародно-правові підходи та зарубіжну практику запобігання такому потраплянню. 

Видання рекомендовано як навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів Міністерством освіти та науки України.