21 листопада 2022

Упродовж 18-20 листопада 2022 року проректор з наукової роботи Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука - кандидат юридичних наук, професор Андрій Боровик, вчений секретар університету - кандидат педагогічних наук, доцент Маргарита Шкабаріна, завідувач кафедри кримінально-правових та адміністративно-правових дисциплін - доктор філософії в галузі права, доцент Наталія Деревянко прийняли офлайн участь у роботі VI Міжнародної науково-практичної конференції «Третій рівень освіти в Україні: становлення та тенденції» на території бази-практик «Гарт» Волинського національного університету імені Лесі Українки на березі мальовничого озера Світязь.

конференція

Участь у роботі конференції у онлайн режимі прийняла також доцент кафедри теорії і методики журналістськоі творчості, кандидат педагогічних наук, доцент Людмила Боровик. Професор Андрій Боровик виступив з доповіддю на тему: «Корупційна складова при підготовці докторів філософії та докторів наук в Україні».

конфренція

Вчений секретар Маргарита Шкабаріна розкрила перед аудиторією тему: «Актуальні проблеми здобуття вчених ступенів в умовах воєнного стану».

конференція

В межах сертифікованого курсу вивчались наступні дисципліни: «Правове регулювання спеціалізованих вчених рад з захисту дисертацій на здобуття ступеня доктора філософії та доктора наук»; «Організація та планування діяльності спеціалізованих рад в умовах воєнного стану»; «Діяльність разових спеціалізованих вчених рад» та самостійна робота.

конференція

Модератором наукового заходу 6 рік поспіль виступила кандидат історичних наук, професор, докторантка Волинського національного університету імені Лесі Українки Мирослава Філіпович.

конференція

В межах наукового заходу професором Андрієм Боровиком проведено планові зустрічі з директором Видавничого дому «Гельветика», кандидатом економічних наук Олегом Головко та директором Центру українсько-європейського наукового співробітництва, доктором юридичних наук, професором Михайлом Віхляєвим щодо підтримки молодих вчених Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука у публікації їх наукових здобутків (статей, монографій), спільного проведення Міжнародних та Всеукраїнських конференцій; налагодження міжнародної академічної мобільності аспірантів та викладачів; організації та проведення відкритих лекцій викладачів університету у ВНЗ Європи.

За результатами проведення наукового заходу його учасники отримали Сертифікати пол відвищення кваліфікації та Сертифікати про участь у конференції.