14 жовтня 2021

14 жовтня 2021 року студенти ОПП «Туризм» освітнього магістерського освітнього рівня прослухали бінарну лекцію в межах освітньої компоненти «Міжнародний туристичний бізнес та логістика в туризмі». Співлектором доцента кафедри географії і туризму Миронець Н.Р. був власник приватної компанії «Multycompany Organazation», яка базується в Туреччині, Олександр Сіневич. Варто зауваживити, що п. Олександр є випускником  МЕГУ.

МЕГУ

Він завжди із великим задоволенням відгукується на запрошення до зустрічі із студентами МЕГУ, ділиться своїм власним досвідом в організації міжнародного туристичного бізнесу. І цього разу дуже вдалим було поєднання теоретичного і практичного матеріалу в межах теми «Нові форми міжнародного туристичного бізнесу. Брендинг у МБТ».

МЕГУ