21 квітня 2022

18-19 квітня 2022 р. студенти спеціальностей 014 Середня освіта (Географія) магістерського рівня вищої освіти та 014 Середня освіта (Географія і біологія) бакалаврського рівня, викладачі кафедри географії і туризму долучилися до онлайн-лекторію «НОВІ ВИКЛИКИ ГЕОГРАФІЇ В УМОВАХ СЬОГОДЕННЯ-2022», що був ініційований та проведений науковцями-географами Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Географи

Мали можливість прослухати лекції на теми: «Забруднення атмосферного повітря на території України в умовах воєнного стану (спікери: С. Сніжко, О. Шевченко); «Війна та водні конфлікти (В. Гребінь, В. Хільчевський)»; «Стратегія повоєнного відновлення ландшафтів України (М. Гродзинський)»; «Дистанційний моніторинг впливу військових дій на природоохоронні території України (Д. Свідзінська)», що стали надзвичайно актуальними й повчальними в умовах воєнного сьогодення.

географіи1

Вдячні за окреслені перспективи у розв’язанні географічних проблем, що сприятимуть розвитку нових технологій навчання та виховання учнів на уроках географії!