18 січня 2022

Сьогодні відомим видавничим домом «Гельветика» видано навчальний посібник «Адміністративно-правові засади реалізації державної політики, щодо запобігання домашньому насильству» підготовлений викладачами юридичного факультету - професором Боровиком Андрієм Володимировичем, доцентами Деревянко Наталією Зеновієвною, Щербаковим Володимиром Валерійовичем та доцентом факультету журналістики Боровик Людмилою Андріївною спільно з професорами Національної академії внутрішніх справ, суддями та консультантами з розробки гендерної політики Офісу віце-прем’єра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.

Підручник

Викладений у навчальному посібнику матеріал присвячений дослідженню стану національного та міжнародного регулювання у сфері запобігання домашньому насильству. Видання рекомендовано як навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів Міністерством освіти та науки України.