17 квітня 2024

У рамках організації практичної підготовки за освітніми програмами спеціальностей: «Менеджмент», «Економіка», «Маркетинг», «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок», а також реалізуючи проєкт взаємодії між університетом та бізнес-спільнотою задля обміну знаннями та досвідом, Центр фахових студій економічного факультету МЕГУ продовжує весняний цикл зустрічей здобувачів освіти зі стейкхолдерами.

16 квітня 2024 р. на економічному факультеті університету відбулася гостьова лекція начальника управління у справах молоді та спорту Рівненської міської ради Олександра Гребенюка на тему: «Проєктна діяльність у публічному управлінні та адмініструванні».

Під час свого виступу пан Олександр зосередив увагу на низці важливих питань, пов’язаних з організацією фінансування та матеріально-технічного забезпечення проєктів, які впроваджуються управлінням міської ради з метою реалізації регіональної державної політики у галузі фізичної культури та спорту. Він висвітлив не лише теоретичні аспекти, але й власний практичний досвід роботи у цій сфері, що стало особливо цінним для присутніх.

Економічний факультет

Під час лекції, також, було акцентовано увагу слухачів на проблемі залучення грантових коштів міжнародних програм, що актуалізує необхідність розвитку подальшої співпраці та активного пошуку альтернативних джерел фінансування з метою забезпечення сталого розвитку молодіжної політики і спорту у Рівному.

Лекція стала не лише можливістю для здобувачів отримати нові знання, але й стимулом до подальшого розвитку та удосконалення в галузі управління проєктами.

Університетська спільнота висловлює щиру подяку пану Олександру за корисну та плідну зустріч, яка дала можливість присутнім ближче познайомитися з ініціативами, що підтримують регіональну молодіжну політику.