05 червня 2023

З нагоди Дня вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України в Музеї Миру Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука відбувся круглий стіл.

Проректор з організаційно-виховної роботи, соціальних питань й розвитку професор Наталія Терновик зауважила, що після початку повномасштабного вторгнення кількість жертв серед дітей збільшується щоденно. І фактичну кількість загиблих і поранених дітей встановити неможливо через активні бойові дії. Але українці пам’ятатимуть кожну невинно вбиту дитину.
Нагадаємо, що з дня повномасштабного вторгнення армії рф на територію України внаслідок збройної агресії росії загинуло 484 українські дитини. Кількість загиблих від війни дітей уже переважає саму кількість днів, скільки триває ця повномасштабна війна. За 466 днів – на кожен день випадає смерть дитини. І це один із найстрашніших підрахунків, який може вести держава.

Память дітей