13 квітня 2019

Серед 72 учасників із 29 університетів України в напруженій боротьбі Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука здобув переможне III місце у II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з географії, яка відбулася 10-12 квітня 2019 року на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

бло

Команда природничо-географічного факультету в складі студентів Смик Галини, Гилитюка Вадима та Гриценко Тетяни при посиленій підготовці викладачів кафедри географії і туризму (доц. Яроменко О.В., доц. Басюк Т.О., доц. Осіпчук І.О, доц. Олійника В.С., викл. Шкіринця В.М.) показала високі результати. Студентка Смик Галина нагороджена дипломом III ступеня. Декан факультету д.геогр.н., проф. А.Д. Калько нагороджений грамотою за високий організаційний і методичний рівень підготовки та проведення II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з географії.