20 жовтня 2022

19 жовтня 2022 року у місті Одеса підписано Меморандум про співпрацю між Міжнародним економіко-гуманітарним університетом імені академіка Степана Дем’янчука та Одеським державним університетом внутрішніх справ.

Документ про співпрацю підписали ректор Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука, доктор юридичних наук, професор Віталій Дем’янчук та ректор Одеського державного університету внутрішніх справ, доктор юридичних наук, професор, заслужений працівник освіти України Дмитро Швець.

Підписання меморандуму

За доручення ректора університету, до Одеського державного університету внутрішніх справ був відряджений проректор з наукової роботи Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука, кандидат юридичних наук, професор Андрій Боровик.

Підписання меморандуму

Андрій Боровик передав до бібліотеки Одеського державного університету внутрішніх справ навчальні посібники підтоплені спільно професорами вказаних навчальних закладів та подарував ректору Дмитру Швецю монографії професорів МЕГУ, що вийшли друком у 2022 році.

Підписання меморандуму

Крім того, спільно з проректором з наукової роботи Одеського державного університету внутрішніх справ, доктором юридичних наук, професором Максимом Корнієнко, Андрій Боровик обговорив можливості співпраці щодо проведення міжнародних та всеукраїнських наукових конференцій; спільного видання монографій, підручників та навчальних посібників з актуальних питань юридичної науки; академічної мобільності викладачів та студентів та низку інших питань.