15 лютого 2023

Тренінг на тему: «Емоційне та професійне вигорання  педагогів: міфи та реальність» для учасників Школи педагогічної майстерності провела Юлія Михальчук кандидат психологічних наук, доцент, психотерапевт. Вже другий рік поспіль практикуючі викладачі ознайомилися із симптомами та причинами професійного вигорання педагогічних працівників. Пані Юлія детально зупинилася на способах ліквідації наслідків професійного вигорання та підвищення мотивації до професійної діяльності.

Школа педагогічної майстерності

Під час заходу учасники спробували кілька медитаційних методик для розумового розслаблення та зміщення уваги. Присутні відчули дієвість методик навіть при нетривалому втіленні їх в життя, а тому зацікавилися включенням їх у свої щоденні практики.