05 листопада 2022

Викладачі та студенти факультету журналістики долучилися до вебінару «Порушення свободи слова та прав журналістів в Криму». Захід присвячений темі переслідування росією правозахисників та журналістів на території окупованого півострову організувала Національна спілка журналістів України. У ролі спікерів виступили Микола Семена, секретар НСЖУ; Марія Томак, керівниця Служби забезпечення діяльності Кримської платформи, Постійне Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим; Володимир Притула, Крим.Реалії, проєкт Радіо Свобода; Ольга Скрипник, керівниця Кримської правозахисної групи; Лутфіє Зудієва, журналістка і правозахисниця, рух «Кримська солідарність». Модерував вебінар Сергій Томіленко, голова НСЖУ.

фото

Зауважимо, що такий захід відбувається вдруге у циклі «У фокусі – КРИМ», який наприкінці 2021 року запустила Національна спілка журналістів України у партнерстві з Європейською федерацією журналістів. Минулого року тема досвіду та методики висвітлення проблем окупованого українського півострова вже піднімалася та знайшла чималий відгук у присутніх, в тому числі й представників факультету журналістики МЕГУ.