20 вересня 2023

Гарант освітньо-професійної програми «Середня освіта (Історія та правознавство)» другого (магістерського) рівня вищої освіти кандидат історичних наук, доцент Наталія Лопацька, здійснила презентацію освітньо-професійної програми для здобувачів першого року навчання другого (магістерського) рівня вищої освіти.

ІФФ

Під час онлайн-зустрічі гарант ознайомила здобувачів вищої освіти з основним змістом, метою, особливостями освітньо-професійної програми. Наталія Лопацька наголосила на загальних, фахових компетентностях, компетентностях предметної спеціальності, програмних результатах навчання, які закладені у зміст освітньо-професійної програми та є важливими для засвоєння і набуття здобувачами вищої освіти для подальшої успішної професійної діяльності. Гарант освітньої програми детально охарактеризувала підходи і правила до алгоритму вільного вибору освітніх компонентів здобувачами вищої освіти; звернула увагу здобувачів на Положення щодо вільного вибору здобувачами вищої освіти навчальних дисциплін Приватного вищого навчального закладу «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука». Наталія Лопацька акцентувала увагу здобувачів вищої освіти на студентоцентрованому підході в освітньому процесі, індивідуальній траєкторії – як персонального шляху до реалізації особистісного потенціалу. Гарантом освітньо-професійної програми було наголошено і зауважено на дотриманні академічної доброчесності здобувачами вищої освіти, звернено увагу на відповідне положення університету щодо забезпечення дотримання академічної доброчесності науково-педагогічними працівниками та здобувачами вищої освіти.