21 грудня 2023

Традиційно в цю пору року представники Центру волонтерства і соціальних ініціатив “Доброчин” МЕГУ на факультеті ЗФКіС організовують новорічні привітання дітей з інвалідністю, учасників програми “На хвилях добра”.

ЗФКіС

Цього річ програмою заходу було передбачено :

1. Вітання від Президента та Ректора університету.
  2. Аніматори – Св.Миколай та ельфи, які окрім солодких подарунків та веселощів також дарували діткам повітряні кульки у формі різних тварин.
  3. Віце-президент Федераціі бадмінтону в Рівненській області Микола Дєдовець та представники КЗ “Спорт для всіх” представили програму спортивноі реабілітаціі засобами бадмінтону.
  4. Ігор Петрук ознайомив із міжнародною програмою RITA ,, Ерготерапія засобами адаптивних ігор" та провели міні турнір адаптаційного центру МЕГУ.

Всі присутні на заході були в захваті та відчули атмосферу прийдешніх новорічних свят!!! Окремі слова вдячності нашим воінам ЗСУ, які забезпечили можливість реалізації цьогорічного свята дитячої посмішки.