19 квітня 2024

У рамках організації практичної підготовки за освітніми програмами спеціальностей «Менеджмент», «Економіка», «Маркетинг», «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок», а також реалізуючи проєкт взаємодії між університетом та бізнес-спільнотою задля обміну знаннями та досвідом, Центр фахових студій економічного факультету МЕГУ продовжує весняний цикл зустрічей здобувачів освіти зі стейкхолдерами.

18 квітня 2024 р. на економічному факультеті університету відбулася гостьова лекція фінансового директора ПрАТ «Рівнеобленерго» Романа Помадовського на тему: «Фінансово-економічна безпека підприємства».

Під час свого виступу пан Роман ознайомив присутніх з організаційно-управлінською структурою компанії та зосередив увагу на особливостях організації системи фінансово-економічної безпеки енергетичного підприємства з врахуванням специфіки його діяльності, яка пов’язана з участю у логістичних потокових процесах та характерною роллю в енергетичних ланцюгах постачання. Крім того, доповідач окреслив стан і основні тенденції розвитку ринку електроенергії в Україні та визначив його роль у підтримці економічної стійкості й соціального розвитку суспільства.

Відкрита лекція

У ході жвавої дискусії обговорювались економічні аспекти доцільності і перспективності застосування енергозберігаючих технологій та генеруючих потужностей сонячного чи вітрового походження. Окрему увагу було приділено маркетинговій та ціновій політиці компанії, а також діям Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Лекція Романа Помадовського окреслила нові теоретичні та практичні аспекти у розумінні складних проблем забезпечення фінансово-економічної безпеки в енергетичній сфері та спонукала здобувачів до активної дискусії і проведенню досліджень у цьому напрямі.

Відкрита лекція

Колектив викладачів та студентів економічного факультету висловлює щиру подяку пану Роману за корисну та плідну зустріч, яка дала можливість ближче познайомитись з проблемами фінансово-економічної безпеки підприємств енергетичної сфери на рівні регіону.