28 вересня 2022

28 вересня 2022 року доктор юридичних наук, професор, професор кафедри кримінально-правових та адміністративно-правових дисциплін Богатирьов Іван Григорович провів відкриту лекцію для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 081 Право. В рамках залучення  викладачів юридичного факультету до вирішення проблем соціального захисту населення в умовах надзвичайного та воєнного стану, проф. Богатирьов І. Г. провів лекційне заняття на тему: "Стан пенітенціарної системи в умовах війни". У своїй лекції проф. Богатирьов І. Г. наголосив на актуальних проблемах пенітенціарної системи в умовах воєнного стану. Професор зазначив, що під час воєнного стану загроза безпеки засуджених в місцях несвободи значно підвищується у зв’язку  з безпосередньою загрозою обстрілів відповідних установ, так із ймовірними труднощами щодо матеріально-побутового забезпечення цих установ, забезпечення продуктами харчування, водою, засобами гігієни чи медикаментами тощо.