14 липня 2022

Професор кафедри кримінально-правових та адміністративно-правових дисциплін Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука, кандидат юридичних наук, академік Андрій Боровик упродовж 01.04.2022-15.06.2022 пройшов міжнародне онлайн-стажування на тему: «Міжнародний інноваційний науково-педагогічний досвід підготовки здобувачів наукового ступеня доктора філософії (PhD)» у Каліфорнійському університеті в Лос-Анжелесі (UCLA).

ого

Враховуючи те, що у Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка Степана Дем’янчука здійснюється підготовка здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти «Доктор філософії» (PhD) з низки спеціальностей, зазначене стажування дозволить проректору з наукової роботи зорієнтувати роботу наукового відділу університету на покращання виконання всіх рівнів освітньо-наукової програми аспірантами. Упродовж стажування, професорами UCLA здійснювалось стажування за наступними напрямами: «Акмеологічний підхід у підготовці здобувачів наукового ступеня доктора філософії (PhD)»;  «Сучасні можливості абстрактного мислення, аналізу та синтезу при підготовці здобувачів наукового ступеня доктора філософії (PhD)»; «Тайм-менеджмент для здобувачів наукового ступеня доктора філософії (PhD)»; «Формування навички проведення досліджень на відповідному рівні при підготовці здобувачів наукового ступеня доктора філософії (PhD)»; «Найновіші інформаційні та комунікаційні технології при підготовці здобувачів наукового ступеня доктора філософії (PhD)»; «Моделі прийняття обґрунтованих рішень та вміння працювати в команді при підготовці здобувачів наукового ступеня доктора філософії (PhD)»; «Управління проєктами при підготовці здобувачів наукового ступеня доктора філософії (PhD)»; «Концепція рівних можливостей та гендерних проблем при підготовці здобувачів наукового ступеня доктора філософії (PhD)»; «Міжособистісна взаємодія та пошуки мотивації в колективі при підготовці здобувачів наукового ступеня доктора філософії (PhD)».

нрог

Слід зазначити, що Каліфорнійський університет в Лос-Анделесі (UCLA) є одним з накращих державних вузів США. За результатами стажування на адресу Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука надійшов відповідний сертифікат.