19 листопада 2022

Професори кафедри кримінально-правових та адміністративно-правових дисциплін: доктор юридичних наук, професор, академік Академії адміністративно-правових наук Віталій Дем’янчук та кандидат юридичних наук, доцент, академік Академії адміністративно-правових наук, академік Міжнародної кадрової академії Андрій Боровик спільно з професорами Національної академії внутрішніх справ, суддями Рівненського окружного адміністративного суду, Вінницького окружного адміністративного суду підготували навчальний посібник: «Адміністративно-правове забезпечення взаємодії адміністративних судів з органами публічного адміністрування та громадськістю».

Книга

Навчальний посібник рекомендовано до друку Вченою радою Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука та Вченою радою Національної академії внутрішніх справ.

Навчальний посібник присвячено комплексному дослідженню адміністративно-правового забезпечення взаємодії адміністративних судів з органами публічного адміністрування та громадськістю.

Виокремлено ознаки та особливості адміністративно-правового забезпечення взаємодії адміністративних судів з органами публічного адміністрування та громадськістю. Сформовано систему принципів адміністративно-правового забезпечення взаємодії адміністративних судів з органами публічного адміністрування та громадськістю. Визначено загальні та спеціальні напрями вдосконалення адміністративно-правового забезпечення взаємодії адміністративних судів з органами публічного адміністрування та громадськістю.

ОПИС

Навчальний посібник рекомендовано Міністерством освіти і науки України для здобувачів вищої освіти вищих навчальних закладів.