10 квітня 2023

Доктор філологічний наук, професор кафедри української мови та літератури, проректор з навчально-методичної роботи Наталія Мединська виступила рецензентом першого в історії литовської та української лексикографії «Малого українсько-литовського словника». Цей вагомий здобуток сучасної лексикографії підготували професори Зінаїда Пахолок, Ігор Корольов, Світлана Гриценко, Оксана Ніка, старший науковий співробітник Lietuvių kalbos institutas Аурелія Ґрітєнєнє.

Мединська Н.М.

Словник містить майже 20 000 слів і є перспективним вектором, що має надважливе значення для сучасної філологічної освіти та розширення міжнародної наукової комунікації на основі історико-культурних, науково-освітніх зав’язків  українського і литовського народів.

Мединська Н.М.