19 лютого 2023

18.02.23 у рамках співпраці кафедр романо-германської філології та іноземних мов МЕГУ із обласним комунальним позашкільним навчальним закладом “Рівненська Мала академія наук учнівської молоді” викладачі історико-філологічного факультету доц. Будз І.Ф., доц. Кочмар Д.А. провели профорієнтаційну відео-конференцію із старшокласниками Рівненської області - членами Малої академії наук. У відеоконференції взяли участь старшокласники, їхні вчителі та керівники секцій МАН.

МАН

Впродовж конференції учням та вчителям були продемонстровані профорієнтаційні відеоролики та постери МЕГУ Старшокласників було докладно проінформовано про умови навчання в університеті, ознайомлено з переліком факультетів та освітніх програм, за якими пропонується здобуття вищої освіти в університеті, з особливостями та перевагами навчання в МЕГУ, соціальною інфраструктурою університету. ‼️Всіх присутніх запросили на День відкритих дверей МЕГУ, який відбудеться онлайн 21.02.23 у вівторок о 14.00 на платформі ‼️Google Meet.