26 жовтня 2022

25 жовтня 2022 року в межах дисципліни «Прокуратура України» прокурор Рівненської обласної прокуратури Назар Гандзілевський спільно з проректооом з наукової роботи університету, кандидатом юридичних наук, професором, академіком Андрієм Боровиком провели лекцію на тему: «Повноваження прокурора під час здійснення процесуального керівництва досудовим розслідуванням» для здобувачів І ступеня вищої освіти - 4 курсу.

фото

Під час лекції студенти задали низку питань лекторам з актуальних питань, які виникають під час здійснення прокурором процесуального керівництва досудовим розслідуванням, на які отримали повні та обґрунтовані відповіді.

1йіц23

Назар Гандзілевський оцінив високий рівень знань студентів 4 курсу та подякував за задані йому актуальні питання з проблемних напрямів порядку денного. Крім того, лектори визначили найактивнішу студентку на лекції, якій за «звичаєм» подарували книгу.

12цій

Систематичне проведення лекцій з дисципліни «Прокуратура України» викладачами спільно з діючими прокурорами сприяє рівню набуття знань студентами юридичного факультету.