27 вересня 2018

Соціальний тренінг «Журналістське розслідування на тему нелегальної праці? Як інспектори праці збирають інформацію про роботодавців-порушників і чим у боротьбі з нелегальною зайнятістю допомагають ЗМІ» сьогодні відвідали студенти факультету журналістики. Фахівці Управління Держпраці у  Рівненській області Маргарита Захарчук та Олександр Біловол розповіли про алгоритм роботи інспекторів Управління Держпраці у виявленні незадекларованої праці та закликали майбутніх випускників бути свідомими у питаннях офіційного влаштування на роботу. Також піднімалися питання щодо втрат, які несуть нелегальні працівники і причини звернень за допомогою до Управління Держпраці. Цікаві ситуації з робочих буднів та опис хитрощів, які застосовують роботодавці-порушники і штрафи за них викликали бурхливу реакцію в аудиторії.