19 березня 2024

Сьогодні в Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка Степана Дем’янчука відбулася відкрита лекція старшого викладача кафедри інформаційних систем та обчислювальних методів Олега Богута на тему: «Протидія витоку інформації та підвищення рівня безпеки комп'ютерів для користувачів».

Оголошення

Актуальність заходу зумовлена суттєвим збільшенням кількості кібератак на різноманітні ресурси установ та організацій. Оскільки така діяльність може призвести до критичного витоку даних, кожен сучасний користувач повинен володіти методами протидії зовнішньому втручанню.

Лекція Факультету кібернетики

Особливу увагу лектор приділив правилам роботи з електронними листами та вкладеннями до них, адже відкриття такого роду файлів може призвести до зараження вірусами та доступу сторонніх осіб до девайсів користувачів та інформації на цих пристроях. Розвідувально-підривні кібератаки зі сторони росії впродовж всього минулого року змусили детально зупинитися також на джерелах та наслідках кібер-загроз у контексті інформаційної взаємодії користувачів у мережі.

Богут Олег Михайлович

Розвиток практики захисту інформації в умовах воєнного стану критично значущий не лише на рівні установ, але й для кожного конкретного користувача. Підвищення рівня безпеки комп'ютерів дозволить протидіяти інформаційним витокам та стане міцним щитом у боротьбі за перемогу.

Новина факультету кібернетики

Правила й принципи, озвучені та продемонстровані на лекції, допоможуть працівникам нашого університету та здобувачам усіх факультетів зберегти недоторканою власну інформацію та протидіяти ворожим спробам отримати до неї доступ.

факультет кібернетики МЕГУ