01 грудня 2022

30 листопада 2022 року в рамках роботи інтеркультурного проєктного клубу «Opening the Borders» було підведено підсумки японсько-українського проєкту, що був ініційований Жіночим університетом Кобе (Японія). Упродовж місяця учасники проєкту мали змогу обмінятися своїми думками, життєвими історіями, точками зору у вигляді опублікованих відеороликів на платформі Flipgrid. За кількістю розміщених власних відео з 13 українських учасників проєкту найактивнішим визначено студента 2 курсу історико-філологічного факультету ІГОРЯ ГИЛИТЮКА.

Проект

Крім того, японські студенти самостійно обрали ще трьох переможців. Загальновідомо, що міжкультурна комунікація – це специфічний процес взаємодії різних варіантів культури через вербальне та невербальне спілкування. Отже, крім контенту, значущим чинником у відборі найкращих учасників слугували невербальні засоби спілкування, які створюють психологічний контакт між співрозмовниками та збагачують значення, що передаються словами. Саме за цими критеріями відеоповідомлення здобувачів вищої освіти 2 курсу історико-філологічного факультету Вікторії Трачук, Іванни Вєтрової, Анастасії Яцкової було визнано найкращими!

Проект

Вітаємо переможців і усіх, хто взяв участь у проєкті! Переможців буде нагороджено подарунками, які надішлють з японського м. Кобе поштою. У свою чергу, будуть надіслані подарунки і японським студентам-переможцям. Нехай і перемога, і участь у цьому проєкті надихає вас на подальші звершення, вдосконалення англійської мови та особистісний розвиток!