23 липня 2023

Літні канікули – не завада для налагодження партнерських зв’язків і визначення подальших перспектив співпраці між МЕГУ та іноземними вищими навчальними закладами.

У середині липня цього року доцент кафедри романо-германської філології МЕГУ Наталя Нісаноглу представила діяльність студентського інтеркультурного проєктного клубу «Opening the Borders», співкоординатором якого вона є, іноземним колегам – адміністрації та актив-команді відділення іноземних мов Університету Чукурова (Туреччина). Окрім того, Наталею Нісаноглу було запропоновано ініціативу організації спільних заходів інтеркультурного спрямування між турецькими та українськими здобувачами вищої освіти, що одноголосно було схвалено присутніми. Ця новина вже облетіла соціальні мережі турецького навчального закладу.

Також укладено офіційний документ – Меморандум про співпрацю – між МЕГУ і Сілезьким технологічним університетом (Польща), студенти якого цьогоріч брали участь у трьох заходах з віртуального обміну з нашими учасниками.

Отож, запрошуємо всіх, хто цікавиться різними культурами, прагне розширити свій світогляд та підвищити рівень англійської мови, долучитися до віртуальних зустрічей!