10 вересня 2019

Всеукраїнський проект «Рейтинг медійників, блогерів та трендмейкерів» завітав до Рівного. Вчора було відзначено кращих фахівців у інформаційній сфері, які створюють тренди, подають актуальні новини та ведуть популярні блоги. До рейтингу ТОП-100 найкращих медійників, блогерів та трендмейкерів Рівного потрапили викладачі факультету журналістики Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука. Кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент кафедри Теорії та методики журналістської творчості Андрій Смусь та старший викладач кафедри Теорії та методики журналістської творчості Михайло Вишневський отримали сертифікати під час публічного обговорення на тему «Сучасний інструментарій медійника. Як не втратити довіру читачів». Науковці факультету журналістики долучилися до обговорення нових медіа, секретів популярності і трендів у ЗМІ та соціальних мережах.

пп

Нагородження відбулося в межах Національної премії для журналістів «Media etc» і Всеукраїнського проєкту «Рейтинг медійників, блогерів і трендмейкерів». До організаторів долучився також Інститут податкових реформ.