28 вересня 2022

27 вересня 2022 року викладачі та студенти факультету географії, історії та туризму Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука прийняли участь у заходах організованих з нагоди святкування 530-річчя Дубенського замку та Всесвітнього Дня туризму.

Туристи

Крім урочистостей, відбулося засідання круглого столу (воркшоп) в рамках проекту «TExTOUR (Соціальні інновації та технології задля сталого зростання через розвиток культурного туризму)». Проект фінансується Європейським Союзом в рамках програм досліджень та інновацій «Горизонт 2020». Координатором проекту на Рівненщині виступає управління культури та туризму Рівненської ОДА.

Туристи

У засіданні круглого столу приймали участь представники різних категорій: органів місцевого самоврядування, бізнесу, навчальних закладів регіону, працівники Дубенського та Острозького історико-культурних заповідників, Дермансько-Острозького національного парку, тимчасово переміщені особи з інших регіонів України. Під час воркшопу учасники обговорювали ідеї Business Model Canvas на прикладі трьох популярних туристичних дестинацій Рівненщини: Дубенський замок, Острозький історико-культурний заповідник, Дермансько-Острозький національний парк.

Туристи

До дискусій в рамках воркшопу були залучені студенти освітніх програм «Туризм» та «Середня освіта. Географія» першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти. Активну участь у полеміці приймали і викладачі кафедри географії і туризму А.С. Романів, О.І. Токар, О.Я. Яроменко.