25 квітня 2023

24 квітня 2023 року відбулася зустріч здобувачів першого (бакалаврського) рівня  вищої освіти факультету кібернетики МЕГУ зі стейкхолдерами - ІТ компанією  QATestLab.

стейкхолдери

Під час зустрічі першокурсники та другокурсники ознайомились з діяльністю компанії, з ринком софтверного тестування, який  стрімко  розвивається.

Студенти

Керівник Тренінгового Центру QATestLab Оксана Курмаш та її  команда  повідомили про перспективність професії QA-спеціаліста, про високий попит на QA-тестувальників, зокрема про  потребу в кваліфікованих QA-фахівцях у сфері тестування систем ІоТ.

стейкхолдери

Навчальний курс “Основи тестування програмного забезпечення” компанії QATestLab використовується в МЕГУ при підготовці здобувачів за освітньою програмою “Інженерія програмного забезпечення Інтернету речей”.  Окрім цього курсу стейкхолдери запросили студентів стати курсантами безкоштовних спеціалізованих курсів Тренінгового Центру QATestLab з метою легко та швидко увійти до сфери IT.

стейкхолдери

В разі успішного закінчення курсу, студенти отримають сертифікат, який засвідчує здобуття професійного рівня QA Intern - початкового рівня у професії тестувальника програмного забезпечення, та отримають усю необхідну базу знань для початку роботи у сфері QA.  Trainings at QATestLab  надали кілька корисних порад для ефективного навчання.

стейкхолдери

Зустріч відбулася в дружній атмосфері, найактивніші та найрішучі студенти, які готові рятувати кіберпростір від багів, отримали від стейкхолдерів призи та цінні подарунки.

Студенти