22 грудня 2021

На історико-філологічний факультет з почесною місією завітав завідувач кафедри суспільно-гуманітарної освіти Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ,стейкхолдер освітньої програми 014 Середня освіта. Українська мова та література, кандидат філологічних наук, доцент Лавренчук Володимир Павлович .

Володимир Павлович вручив сертифікати та подяки д.пед.н. Грубій Тамілі Леонідівні, д.пед.н. Мединській Наталії Миколаївні, к.філ.н. Миронюк Валентині Михайлівні, к.пед.н. Овдійчук Лілії Миколаївні за активну участь в проведенні міжрегіональної інтернет-конференції «Актуальні проблеми культури сучасної української мова та літератури» і плідну співпрацю впродовж багатьох років.